You are here: Home

Medicaltourism.pl - Turystyka zdrowotna i medyczna w Polsce

Reklama

Rabka - Laser-Med

laser_medLaser-Med to dwa nowoczesne gabinety stomatologiczne usytuowane w bardzo ciekawym pod względem turystycznym regionie Polski w  miejscowościach Rabka-Zdrój i Czarny Dunajec. Naszym pacjentom zapewniamy kompleksowe leczenie stomatologiczne a także pełną pomoc w organizacji przyjazdu i atrakcyjnego pobytu w Polsce.
Nasz zespół lekarzy to najwyższej klasy specjaliści. Pacjentom oferujemy między innymi najnowocześniejsze metody w implantologii, leczeniu wad zgryzu i  nieprawidłowego ustawienia zębów oraz stomatologii kosmetycznej. Wykonujemy także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.


Zakres naszych usług stomatologicznych:
 • Implanty
 • Stomatologia kosmetyczna
 • Ortodoncja (aparaty ruchome - zdejmowane, aparaty stałe)
 • Nowoczesne leczenie kanałowe (endodontyczne) przy użyciu mikroskopu endodontycznego
 • Zabiegi stomatologiczne przy zastosowaniu lasera (nieinwazyjne leczenie chorób błony śluzowej, znieczulanie, zatrzymywanie krwawienia i wspomaganie gojenia).
 • Protetyka (korony, mosty, protezy całkowite)
 • Stomatologia zachowawcza
 • Narkoza
 • Leczenie osób niepełnosprawnych w domu pacjenta
Implanty
Brak własnych zębów już nie musi być przeszkodą w aktywnym życiu. Współczesna stomatologia oferuje szereg rozwiązań tego problemu. Najbardziej zaawansowaną i nowoczesną metodą jest implantologia. Implanty to tzw. sztuczne korzenie, stanowiące podstawę do odbudowy zęba. Wykonane są z tytanu i umieszczane w kości. Implanty można stosować w przypadkach braku jednego, kilku bądź wszystkich zębów.

 laser_med laser_med
laser_med laser_med

Ortodoncja laser_med
Techniki leczenia wad zgryzu oraz nieprawidłowego ustawienia zębów
 • Aparaty ruchome (zdejmowane) - Aparaty te najczęściej są stosowane do leczenia wad zgryzu w okresie uzębienia mieszanego tzn., kiedy dziecko ma zarówno zęby mleczne jak i stałe.
 • Aparaty stałe - Aparaty te, są naklejane przez lekarza na zęby pacjenta i tylko przez lekarza mogą być zdjęte. Mogą one korygować poważne wady zgryzu i są potężnym narzędziem w rękach tylko wykwalifikowanego specjalisty.
Stomatologia kosmetyczna
Kompozyt mikroceramiczny utwardzany światłem - CG GRADIA DIRECT
Zdolność wypełnienia do "wtopienia" się w tło otaczających tkanek nazywa się "efektem kameleona". Im lepszy jest ten efekt, tym mniej widoczne jest wypełnienie. Aby uzyskać optymalną estetyczną integrację z tkankami zęba, wypełnienie powinno zostać wykonane z kilku odcieni.

Nowy mikroceramiczny kompozyt CG GRADIA DIRECT stwarza unikatową szansę osiągnięcia perfekcyjnej integracji estetycznej przy użyciu jednego odcienia. CG GRADIA DIRECT to kompozyt mikroceramiczny utwardzany światłem, który służy do wykonywania wypełnień, koron i mostów. Pojedynczy odcień CG GRADIA DIRECT daje bardzo dobry efekt kameleona i potrafi się wtopić w tło. W bardzo wymagających przypadkach efekt estetyczny można wzbogacić dopełniając barwę jednym z dodatkowych odcieni.)
 
laser_med
 
Efekt kameleona uzyskany jednym odcieniem CG GRADIA DIRECT jest tak dobry, że wypełnienie nie tylko upodabnia się do tła sąsiednich zębów, ale wręcz staje się "estetycznie niewidzialne". więcej >>>


Nasz zespół
 • Implanty - Doktor Nauk Medycznych, Chirurg Stomatolog, Lek. med. Rafał Scheller. Uczestnik wielu kursów i szkoleń (między innymi kursy  implantologiczne w Szwajcarii, Szwecji i Francji). Jako implantolog współpracuje także z brytyjskimi klinikami stomatologicznymi.
laser_med laser_med
 
 
Nasze przychodnie znajdują się w Rabce i Czarnym Dunajcu. Rabka-Zdrój położona jest ok 60 km na południe od Krakowa i jest znaną miejscowością uzdrowiskową. Atuty Rabki to  piękne położenie, klimat i źródła wody mineralne oraz solanek, których zalety znane są od XVIII wieku. W Rabce znajduje się wiele specjalistycznych placówek medycznych leczących schorzenia układu oddechowego i krążenia, alergie, choroby reumatyczne i cukrzycę.  Czarny Dunajec jest małą miejscowością leżącą u podnóża Tatr (20 km od Zakopanego i 10 km od przejścia granicznego Chochołów - Sucha Hora na granicy polsko-słowackiej).

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia tego pięknego regionu Polski gdzie doskonale można połączyć leczenie z atrakcyjnym wypoczynkiem.


Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty
w godzinach od 11:00 do 20:00.

(W soboty po uprzedniej rejestracji telefonicznej.)
Termin wizyty prosimy wcześniej uzgodnić telefonicznie:


Adres:

Gabinet w Rabce:
Laser-Med
ul. Zakopiańska 6a
34-700 Rabka - Zdrój

tel. 018 26 707 39

Gabinet w Czarnym Dunajcu:
Laser-Med
ul. Kolejowa 5
34-470 Czarny Dunajec

tel. 018 26 578 53

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
strona: http://www.rabka.laser-med.co.uk

 

mapa_rabkaOdległości z Rabki
Zakopane (PL) - 37 km
Kraków (PL) -  65 km
Bratysława (SK) - 345 km
Wiedeń (A) - 407 km
Berlin (D) - 629 km
Monachium (D) - 854 km

 

Sonda

O jakich ośrodkach szukasz informacji ?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Language

Informacje o Polsce

Polska.pl

Reklama

Reklama