You are here: Home Medycyna estetyczna Warszawa - Centrum Medyczne Damiana

Medicaltourism.pl - Turystyka zdrowotna i medyczna w Polsce

Reklama

Warszawa - Centrum Medyczne Damiana

damianCentrum Medyczne Damiana przy ul. Wałbrzyskiej 46 w Warszawie działa jako przychodnia wielospecjalistyczna i pierwszy prywatny szpital w Warszawie. Firma-matka przy ul. Wałbrzyskiej posiada 2 filie: przychodnię wielospecjalistyczną z pełnym zapleczem diagnostycznym przy ul. Foksal oraz Klinikę Medoc przy ul. Modlińskiej.
Klinika Medoc specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz „chirurgii jednego dnia”. Lokalizacja na terenie Fortu Piontek gwarantuje pacjentom dyskrecję oraz komfortowe warunki rekonwalescencji w przyległym hotelu.
Medycyna estetyczna, to bezinwazyjna korekta defektów estetycznych twarzy i ciała oraz zapobieganie i przeciwdziałanie skutkom starzenia się organizmu.


damian damian damian
damian damian damian
 
 NAJCZĘŚCIEJ WYKONYWANE ZABIEGI:
 • Usuwanie zmarszczek za pomocą Botoxu - BOTOX, to preparat oczyszczonej toksyny botulinowej typu A, stosowanej w medycynie od wielu lat. Podawany jest domięśniowo w mięsień odpowiedzialny za powstawanie określonych zmarszczek lub podskórnie w rejon wymagający korekcji. Terapia toksyną botulinową w celach estetycznych jest stosunkowo prosta, jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych, nie wymaga żadnych szczegółowych badań diagnostycznych i bezpośrednio po jej zakończeniu pacjent może powrócić do swoich codziennych aktywności.
 • Usuwanie zmarszczek za pomocą wypełniaczy,
 • Modelowanie twarzy i ust,
 • Poprawa wyglądu skóry (usuwanie przebarwień za pomocą peelingów lekarskich),
 • Mezoterapie w leczeniu: wypadania włosów, cellulitu, rozstępów, lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej, odmładzanie: poprawy wyglądu skóry - terapie skojarzone - Mezoterapia to niechirurgiczna metoda poprawy wyglądu skóry twarzy, ciała, walki z cellulitem i lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej, a także profilaktyka i sposób leczenia wypadania włosów. Polega na wstrzykiwaniu podskórnym małych dawek substancji leczniczych w odpowiednie miejsca takie jak: twarz, szyja dekolt, skóra owłosiona głowy, pośladki, uda, brzuch (wstrzykiwane preparaty odżywcze stymulują regenerację skóry, poprawiają mikrokrążenie, zwiększają metabolizm, przeciwdziałają wypadaniu włosów). Mezoterapia to doskonała metoda zapobiegająca starzeniu się skóry (zmarszczki, wiotczenie skóry). Można ją łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. Jest wykonywana tylko przez lekarza za pomocą specjalnego pistoletu do mezoterapii. Częstotliwość zabiegów jest indywidualna i dostosowywana przez lekarza w zależności od wskazań i stanu skóry.
 • Leczenie nadpotliwości dłoni, stóp, pach, twarzy preparatem Botox,
 • Zamykanie rozszerzonych naczyń na twarzy, usuwanie brodawek metodą elektro-koagulacji,
 • Leczenie trądziku,
 • Odchudzanie, redukcja masy ciała (indywidualne programy medyczne, dietetyka, metody skojarzone),
 • Programy anti-aging, profilaktyka przedwczesnego starzenia się,
 • Laser - Laser Mydon ma uniwersalne zastosowanie: w zależności od użycia odpowiedniej długości fali światła lasera może być stosowany zarówno do epilacji włosów, zamykania naczyń żylnych i tętniczych oraz wykonywania fotoodmładzania skóry.
    Działanie epilacyjne włosów polega nie tylko na działaniu na mieszek włosowy, powodujące jego uszkodzenie, ale przede wszystkim na zamykaniu naczynia odżywiającego mieszek włosowy. Ze względu na tę odmienność działania laser Mydon może być stosowany z lepszym skutkiem u ludzi mających jasne lub siwe włosy niż inne lasery. Efekty działania są widoczne po kilkakrotnym powtórzeniu zabiegów.

    Zamykaniu naczyń krwionośnych żylnych i tętniczych. Laser działa na bardzo małe, włosowate naczynia, ale także na naczynia o dużej średnicy obejmującej kilka milimetrów. Działanie to polega na działaniu promienia lasera na hemoglobinę zawartą w erytrocytach. Naczynie ulega zamknięciu a hemoglobina wchłonięciu co powoduje dobry efekt kosmetyczny.

    Fotoodmładzanie skóry - trzecie zastosowanie lasera, dzięki działaniu odpowiedniej długości fali lasera na powstawanie nowego kolagenu. Skóra ulega uelastycznieniu i odmłodzeniu.

Orientacyjne ceny zabiegów podajemy w naszym cenniku

NASZ ZESPÓŁ:

damianDr n. med. Elżbieta Goliat
Specjalista II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej i medycyny estetycznej. W latach 1988-2002 nauczyciel akademicki i pracownik naukowy Warszawskiej Akademii Medycznej. Absolwentka Studium Medycyny Klinicznej przy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie w zakresie Medycyny Estetycznej. Od 1999 roku praktycznie zajmuje się tematyką medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wykładowca w Europejskim Centrum Anti-Agin, Medical Symposium Division, członek sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Polskiego Towarzystwa Otyłości i Przemiany Materii.

damianDr n. med. Maria Glińska- Wielochowska
Absolwent Wydziału Lekarskiego A.M. w Warszawie. Specjalista II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Dotychczasowa praca: Adiunkt Kliniki Dermatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Autor około pięćdziesięciu prac naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.Rejestracja przychodni i szpitala: tel. (+48 22) 566-22-22

damian damian

Centrum Medyczne Damiana                             Warszawa, ul. Foksal 3/5
Szpital i przychodnia                                         (dojazd od ul. Smolnej lub ul. Foksal)
Warszawa, ul. Wałbrzyska 46
(przy stacji metra "Służew"

Strona www: http://www.damian.plmapa_warszawaOdległosci:
Berlin (D) - 595 km
Wiedeń (A) - 675 km
Helsinki (FI) - 1060 km
Paryż (F) - 1600 km
Londyn (GB) - 1640 km
Rzym (I) - 1790 km
 

Sonda

O jakich ośrodkach szukasz informacji ?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Language

Informacje o Polsce

Polska.pl

Reklama

Reklama